آخرین خبرها
خانه / آئین‌نامه‌ها / برنامه آموزشی نیمسال اول سالتحصیلی ۹۶-۹۵ + تقویم آموزشی کامل و آئین‌نامه‌ها

برنامه آموزشی نیمسال اول سالتحصیلی ۹۶-۹۵ + تقویم آموزشی کامل و آئین‌نامه‌ها

به اطلاع دانش‌پژوهان محترم می‌رساند برنامه آموزشی نیمسال اول سالتحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ مرکز تخصصی علامه امینی (ره) تبریز، به شرح زیر بر روی سایت مرکز قرار گرفت.

کلاس‌های مرکز تخصصی علامه امینی (ره) تبریز از تاریخ شنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۵ آغاز خواهد گردید.

نکته بسیار مهم: دانش‌پژوهان عزیز تا روز چهارشنبه ۱۰ شهریور ماه فرصت دارند تا با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به سامانه آموزشی مرکز مراجعه نموده و برنامه درسی خود را مشاهده و با برنامه اصلی مندرج در این صفحه تطبیق دهند و در صورت وجود هرگونه ابهام و پرسش همه‌روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ به معاونت آموزش مرکز تخصصی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۳۳۳۱۴۴۸۲ دفتر معاونت آموزش تماس حاصل نمایند. بدیهی است اعتراضات درخصوص انتخاب واحد پس از آغاز دروس مورد پذیرش نخواهد بود. 

دریافت فایل PDF برنامه آموزشی نیمسال اول سالتحصیلی ۹۶-۱۳۹۵

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

۱- تقویم کامل آموزشی مرکز تخصصی علامه امینی (ره) تبریز با درج ایام تعطیلی و امتحانی و کلیه اطلاعات مورد نیاز دانش‌پژوهان از طریق فایل زیر قابل دریافت می‌باشد:

دریافت فایل PDF تقویم کامل آموزشی سالتحصیلی ۹۶-۱۳۹۵

۲- جهت اطلاع از آئین‌نامه‌های آموزشی و جلوگیری از حذف ناخواسته دروس و همچنین رعایت نظم و مقررات مرکز لطفا آئین‌نامه‌های زیر را مطالعه فرمایید:

آئین‌نامه آموزشی سطح ۲ رشته‌های تخصصی

آئین‌نامه آموزشی سطح ۳ رشته‌های تخصصی

۳- دانش‌پژوهانی که در نیمسال‌های قبل موفق به گذراندن یک یا چند درس ارائه شده در این نیمسال نشده‌اند برابر آئین‌نامه موظف به ثبت‌نام در آغاز نیمسال و شرکت در کلاس درس مربوطه می‌باشند. این دسته از عزیزان نیز می‌بایست تا روز ۴شنبه ۱۰ شهریور نسبت به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی جهت ثبت‌نام و درج نام در لیست حضور و غیاب و حضور منظم در کلاس‌ها اقدام نمایند. درغیر اینصورت مجاز به شرکت در امتحان پایان نیمسال نخواهند بود.

درباره‌ی مدیر سایت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*